O firmie

„Pracownia Maleńka” to połączenie sztuki i rzemiosła . To miejsce spotkania się pasji, profesjonalizmu i doświadczenia. Jest spełnieniem najskrytszych marzeń i celów życiowych. Powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci ale również dorośli znajdą dla siebie przestrzeń. Jest to miejsce spotkań ze sztuką. Poznasz tu tajniki przeróżnych technik rysunku ,malarstwa, rzeźby, krawiectwa, rękodzieła. Nauczysz się wykonywać i ozdabiać piękne przedmioty.
Można tu swobodnie i do woli eksperymentować ze sztuką i własną twórczością. Działać, odkrywać, poznawać i rozwijać swoje zainteresowania.

Zajęcia skierowane są dla każdego kto dąży do rozwoju osobistego oraz głębszego poznania siebie.

Człowiek jest istotą twórczą należy więc stworzyć takie warunki, aby rozwijać, stymulować i wspierać zdolności. Wpłynie to na poprawę funkcjonowania w życiu codziennym, podwyższenia samooceny oraz przywrócenie równowagi emocjonalnej.

Od zawsze sztuka była i jest wokół mnie. Wszystko co robiłam w życiu, hobbystycznie i zawodowo, związane było z działalnością twórczą. Ważne decyzje życiowe niejednokrotnie podejmowałam mając na uwadze moje pasje i zainteresowania.
Patrząc na jakiś piękny przedmiot – najpierw zastanawiam się „jak on został zrobiony”, potem często metodą „prób i błędów” dochodzę do oczekiwanego efektu. Od dziecka podpatrywałam przeróżne techniki i eksperymentowałam. Zawsze sprawia mi to ogromną radość.
Ten artystyczny świat uczy, zachwyca i uwrażliwia. Tworzy model osoby kreatywnej i niezwykle twórczej.

Chcę tym moim światem się podzielić i zarazić innych swoją pasją.

Zaprasza Joanna Sikorska